Game of Thrones

‹ First  < 2 3 4
Magyarok
Posted: 15 August 2014 02:26 AM   [ Ignore ]   [ # 46 ]  
Smallfolk
Rank
Total Posts:  17
Joined  2013-08-14

Sziasztok!

Lehet tudni valamit arról mikor és mi lesz az utolsó játszható ház?

Profile

Posted: 18 January 2015 10:23 AM   [ Ignore ]   [ # 47 ]  
Smallfolk
Rank
Total Posts:  6
Joined  2013-11-11

Sziasztok!

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy scripteket lehet-e használni a játékhoz? Példának okáért, találtam egy ilyet: <snip>

Using scripts is against the Terms of Service, and can result in being banned from the game.—Ghost

Thank you Ghost smile

Profile

Posted: 07 April 2015 03:44 PM   [ Ignore ]   [ # 48 ]  
Smallfolk
Rank
Total Posts:  1
Joined  2014-11-25

Sziasztok!

Egy olyan problémám lenne, hogy már kb egy hónapja nem jelennek meg az AvA események. Az Adventure-oknál sem jelennek meg újak, de látom, hogy közben zajlik, mert pl a táborépítéseknél tudok nyersanyagokat küldeni.
Valakinél hasonló problémák? Mit lehetne tenni, mert így nem olyan jó a móka?!

Profile

Posted: 22 September 2015 08:24 AM   [ Ignore ]   [ # 49 ]  
Smallfolk
Rank
Total Posts:  6
Joined  2013-11-11

Sziasztok!

Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, vagy inkább magyarázatot szeretnék arra kapni, hogy pontosan, hogy is működik ez a “power leveling soft hit” dolog. Értem én, hogy pl. Battle statot nem fejlesztjük, meg adott BQ-n minél többet ütsz és hogy legalább egyszerre több 10-20 BQ-ban vagy benne illetve a Taktikáknál pedig a karakter xp-t veszed. De könyörgöm, ha low hitelgetek egy bq-n és a többiek is ilyen piciket ütnek, azért az eltart jó pár napig. Illetve mi ebben a trükk, hogy megéri? Mindig is néztem, hogy hogy vannak emberek 1000-es szint felett, végre megtaláltam a megoldást, de egy kis magyarázatot szívesen fogadnék, hogy pontosan hogy is működik ez.

Köszi

Profile

Posted: 23 September 2016 08:30 AM   [ Ignore ]   [ # 50 ]  
Smallfolk
Rank
Joined  2016-09-23

Sziasztok!
Csupa ördögszekér, nyekergő zsanér és ajtódeszkák közt átsüvöltő szél ez a thread, de ha járnak még erre magyarok, vannak szabad helyek a barátlistámon. smile Madarakat is szívesen fogadok, ha segítség kell valamiben, vagy csak úgy… ID:1694959

Profile

Posted: 17 May 2017 04:54 AM   [ Ignore ]   [ # 51 ]  
Smallfolk
Rank
Joined  2017-05-17

Sziasztok!
Kicsit régebben létrehoztam egy magyaroknak szánt szövetséget,mert elegem lett a habókos külföldi társaimból,akikkel nem igazán tudtam együtt dolgozni a játékban.
A szövetség neve a KacagO VarsaFa Lovagjai lett.Nem kevés időbe és energiába kerül,hogy magyar kardokat toborozzak a szövetség zászlaja alá.A játék elég gyenge kereső motorral rendelkezik,de nem adom fel.Sok magyart találtam de többnyire már rég nem játszanak.Ezért is gondoltam,hogy ide is írok hátha történik valami smile
Jómagam napi szinten többször is aktív vagyok persze munkától társas kapcsolatoktól függően kisebb időkre.Az AvA phase-ekben szeretek részt venni.Challenge-eket amíg kevés a létszám nem indítok.A tagok tisztséget kapnak tőlem.

Üdvözlettel:Glorryen Lylmer (Jani)

http://gota-www.disruptorbeam.com/play/alliance_invitation/150103

Profile

‹ First  < 2 3 4
4 of 4